Орлова Олександра | Нашi автори


Письменниця, перекладачка, колумністка, Монтессорі педагог. Народила-ся в місті Кам’янець-Подільський. За освітою педагог дошкільної освіти (НПУ ім. Драгоманова), журналістка (КиМУ). Вчителювала в київських Монтессорі-школах та студіях протягом п’яти років, писала статті з педагогіки, казкотерапії та методик Монтессорі для фахових видань.

Після переїзду у США в 2012 році була слухачкою навчальних студій із дитячої літератури, почала дописувати для блогів та інтернет-видань, вести колонки літературних оглядів на «UA Modna», «Yakaboo», «Читомо». Від 2016 року – незмінна авторка біографічних статей для рубрики «Календар видатних жінок» ресурсу «Каралєвна». Перекладає дитячі книжки для видавництв «Читаріум», «ВСЛ».

У грудні 2013-го року у видавництві «Зелений пес» вийшла дебютна книжка Олександри – дитяча фентезійна повість «Подорож до країни Мурвіль». У 2016-му видавництво «ПЕТ» розпочало випуск серії тематичних книжок-білінгв Олександри «Ліза і друзі». 2017-го авторка приєдналася до проекту «Chimalecha Books», для якого написала чотири англомовні книжки. Оповідання Олександри виходили в мультиавторських збірках: «Окуляри і кролик-гном» («Братське»), «Підземне царство метро» («КМ-Букс»), «Теплі історії в конвертах»(«Брайт-Букс»), «Це зробила вона» («Видавництво»). Авторка книжок «Ом і дзень» (видавництво «Книгаренька», 2018), «Чайна книжка. Історії про чай і не тільки» (видавництво «БрайтБукс», 2019).

Олександра захоплюється йогою та фотографією, активно досліджує природу Північно-Західного Тихоокеанського узбережжя, колекціонує книжки і постійно вишукує та дегустує нові сорти чаю. Нині замешкана в американському містечку Кіркланд у штаті Вашинґтон із чоловіком та британським котом Ешером.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: