Парк для шанувальників «Маленького принца»


На сході Франції відкрився тематичний парк розваг за мотивами книжки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Окрасою парку стали живі лисиці (за сюжетом, Маленький принц приручив лиса), яких можна погладити й погодувати; є й інші звірята, котрих згадує в казці Сент-Екзюпері, повідомляє видання «ПРО».

Приваблюють відвідувачів також повітряними кулями-аеростатами, що закріплені над землею на висоті 150 метрів. За задумом, кулі символізують планети, які відвідував Маленький принц. Звідти гості можуть оглядати околиці парку. Передбачено й високотехнологічні розваги: перегляд кіно у 3D-форматі, інтерактивні діалоги з комп’ютерними персонажами відомого твору. У парку також є авіаційні атракціони – очевидячки, таким чином творці парку віддають шану авторові «Маленького принца», який був не лише відомим письменником, а й професійним льотчиком.

park1

Фото: lepetitprince.com

За словами одного з авторів ідеї Джерома Джіакомоні, цільова аудиторія парку – діти від 2 до 12 років, а також «дорослі, які ще пам’ятають, що колись вони були дітьми». «“Маленький принц” – це більше ніж бренд. Це звід моральних цінностей», – вважає Джіакомоні. Власники парку сподіваються приймати по 150 тисяч відвідувачів на рік.

«Маленький принц» став найвідомішим твором Антуана де Сент-Екзюпері, книжку перекладено 275 мовами. Це рекорд серед видань нерелігійної тематики. Загальний наклад твору становить близько 150 млн копій.

Джерело: ПРО.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар