Перші кроки БараБуки


21 березня нас прийшли привітати найближчі друзі, автори, експерти й натхненники порталу «БараБука. Простір української дитячої книги». Читайте репортаж отут, а поки що поділимося з вами першими враженнями професійної книжкової спільноти. Критику ми теж вітаємо (тільки справедливу), пишіть свої відгуки сюди.

Оксана Хмельовська, редактор культурно-видавничого проекту «Читомо»:

«Коли ми засновували “Читомо”, то вважали його дуже вузькоспеціалізованим виданням – про книги й читання. Але насправді кожна дотична до книговидання тема має багато своїх приток, потоків і потічків, які можуть переростати у повноцінні ріки. Сьогодні ми стали свідком того, як тема дитячої книги відокремилась від загального інформаційного потоку підтем із видавничої справи й стала повноцінною рікою, зі своїми проблематикою і специфікою, авторами, ілюстраторами, дитячими психологами тощо. Це свідчить про поступ української видавничої справи.

Нам дуже подобається, як редактори підійшли до наповнення сайту, уважно дослідивши ринок дитячої книги, показали людей, які його змінюють. Також ми зацінили рубрику “Довідник“, з систематизацією і каталогізацією. З такою ж майже науковістю ми підійшли до нашої рубрики “Словник”, де намагаємось систематизувати визначення і поняття видавничої справи. Такі довідкові рубрики хоч і займають багато часу в розробників, але значно полегшують життя читачам».

Print Form
Подiлитись: