Побачить світ серія дитячих путівників Україною


Видавництво «Laurus» працює над серією дитячих путівників містами України. Серія має назву «Моє маленьке місто». Це книжки з елементами гри, які в доступній та цікавій формі розповідають про історію та культуру міста, а також містять ігри та завдання для дітей. Перший випуск – «Мій маленький Київ» – обіцяють видати вже цього літа. Заплановано також дитячі путівники Львовом, Черніговом, Одесою та Харковом.

Київський путівник пропонуватиме дітям прогулятися від Золотих воріт до Андріївського узвозу. Малювали «Мій маленький Київ» художники Олена Старанчук та Олег Грищенко. За задумом видавництва, путівник не лише доноситиме читачам цікаву інформацію про місто, але й спонукатиме їх дослідити міське середовище. «Тут є нескладні завдання, в ній можна малювати, записувати власні спостереження – таким чином, путівник перетворюється вже на подорожній щоденник, – розповіла в коментарі БараБуці редакторка серії Анастасія Денисенко. – Це спроба зробити таку книжку, яка би наштовхувала дітей на освоєння міського простору, а будь-який простір стає для нас зрозумілішим і комфортним, коли ми сприймаємо його зміст».

putivnyk1

putivnyk2

putivnyk3

Оскільки видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку, то видавництво робить акцент передусім на візуальній інформації. Тексти прості, без художніх надмірностей, але й позбавлені енциклопедичності.

Джерело: БараБука. Ілюстрації надано видавництвом «Laurus».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар