Потрібні волонтери для запису аудіокнижок для незрячих


ГО «ВІР в Україну» разом із Центральною спеціалізованою бібліотекою для сліпих ім. М. Островського шукають волонтерів для запису дитячих аудіокнижок українською мовою. Про це йдеться на сторінці громадської організації у Фейсбуці.

За інформацією директора Центральної спеціалізованої бібліотеки Юрія Вишнякова сотні дітей із вадами зору не можуть повноцінно розвиватися та освоювати елементарну загальноосвітню програму у зв’язку з відсутністю достатньої кількості озвучених книжок із зарубіжної та української літератури.

Ось такий список неозвученої зарубіжної літератури надала одна з київських спеціалізованих шкіл-інтернатів для потреб 5-го класу (це лише частка того, що потрібно озвучити):

1. Тисяча і одна ніч: Арабські казки (Сіндбад-мореплевець).
2. Казки братів Грімм: Пані Метелиця (інші казки).
3. Лагерлеф С. Казки (будь-які).
4. Андерсен Г.К. Русалонька. Непохитний олов’яний солдатик. Снігова королева. Соловей. Дюймовочка. Дівчинка із сірниками. Дикі лебеді.
5. Вайльд О. Хлопчик-зірка.
6. Сетон-Томпсон Е. Снап: історія бультер’єра. Оповідання про тварин.
7. Твен М. Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Гакльберрі Фінна. Життя на Міссісіпі.
8. Портер Е. Полінна.
9. Керролл Л. Аліса в країні див. Аліса в Задзеркаллі.

Набір волонтерів триватиме до 16 листопада включно. Ви можете взяти участь у проекті «Книги, що говорять» незалежно від віку, статі та досвіду. Основні вимоги: знання української мови, чітка артикуляція, наявність вільного часу протягом будніх днів (2–3 години двічі на тиждень, бажано від 12:30). На вас чекає цікавий досвід озвучування книжок, налагодження контактів із громадськими активістами, презентація результатів проекту в медіа. Для участі, будь ласка, реєструйтеся тут.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар