Президентська «книжка року» оголосила переможців


Комітету з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року» визначився з переможцями 2014 року. Як повідомляє сайт Держкомтелерадіо, в номінації «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» серед 40 допущених до конкурсу видань премію вирішили присудити книжці Андрія Топачевського «З Божого саду. Рослини і тварини у Святому письмі» («Веселка»).

«Якими плодами живилися праотці Адам і Ной? Ніколи не куштували вони навіть звичайної картоплі, не смакували лимонами та апельсинами. Але жили понад вік! Лише сім головних культурних рослин вирощували наші давні предки. Та цього вистачало, щоб збудувати сильні держави, створити неперевершені шедеври мистецтва… Коли ж і звідки прийшли до нас культурні рослини та свійські тварини? Чому рослини й тварини з’явилися на сторінках Святого Письма? Чи змінилися вони за останні три тисячі років?» – на ці та інші питання автор пробує відповісти на сторінках видання «З Божого саду».

Нагадаємо, що лауреатам премії виплачується грошова частина премії в розмірі 100 тисяч гривень. При цьому 50% із них виплачується авторові твору (співавторам у рівних частках, якщо інше не передбачено в угоді між ними), а решта – видавництву або видавничій організації.

БараБука за матеріалами comin.kmu.gov.ua. Фото з сайту viz-knyg.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар