Прийом заявок на премію Лесі Українки


Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Про це повідомляє сайт Держкомтелерадіо.

Премію присуджують у чотирьох номінаціях: «Літературні твори для дітей та юнацтва», «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва», «Театральні вистави для дітей та юнацтва» та «Кінотвори для дітей та юнацтва».

На здобуття Премії висувають оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді впродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. Не приймають твори, які було відзначено іншими преміями.

Кінцевий термін подачі заявок на премію – 1 грудня 2014 року.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:
– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора в паперовій та електронній формі;
– три примірники твору у друкованому вигляді;
– розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;
– копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);
– копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб.

Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон : (044) 278-87-56, e-mail: kniga@comin.gov.ua, sector@comin.gov.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар