Прокидаємося й піднімаємо голови


Останні місяці світ дорослих лихоманить. Українські тата, мами, бабусі, дідусі та інші переживають внутрішні й зовнішні революції, яких, мабуть, не зазнавали з часів підліткування. Телевізійні новини замістили багатьом родинам не лише телешоу й серіали, а й, на жаль, більш інтелектуальні розваги заодно з читанням.

Так само завмер і культурний простір. Презентації новинок книговидання, театру, кіно перестали вабити. Квитки й запрошення були заховані глибоко до шухляд, адже радіти будь-чому було невчасно, а подеколи навіть соромно.

Але ж дітей, весну й радість творити в нових перспективах неможливо відмінити, як і потяг людини спілкуватися й шукати шляхи. Ми прокидаємося й піднімаємо голови, згадуємо, те, чого всю зиму уникали. Обіймаємо своїх дітей – незалежно, чи йдеться про здобутки в улюбленій роботі, чи про коханих єдинокровних істоток.

Цього тижня у столиці нашого Краю відкривається «Книжковий Арсенал», одна з найвагоміших для сучасної Україні культурних подій. Організатори зізнаються, що сумнівалися, чи проводити його цьогоріч. Проте в час руйнацій та перебудов таки варто знаходити час для зустрічей та розмов, які надихають.

Поділяє цю думку й БараБука! Неодмінно приходьте з дітьми бавитися з читай-песиком у неділю! А хто не в Києві, приєднуйтеся зі своїми читачиками до нашої БараБуко-гри віртуально: читайте на порталі розповідь про недільне свято та шукайте умови творчої забавки. А ми чекатимемо Ваших листів та фотографій, найкращі з яких отримають подарунки 😉

З любов’ю, Тетяна Щербаченко

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар