Пузік Валерій | Письменники


Письменник, художник, режисер і журналіст. Автор книжок «З любов’ю – тато!», «Моноліт», «Я бачив його живим, мертвим і знову живим», «Шахта. Ранкове зведення», співавтор книги «Наші Котики. Бліндаж».

У січні 2015 року пішов добровольцем на фронт. Брав участь у бойових діях на Донбасі у складі батальйону Добровольчого українського корпусу Правого Сектору (ДУК ПС). Сьогодні служить у лавах Збройних Сил України.

Автор одеського циклу фентезі для дітей «Делфі та чарівники» (у 2021-2022 рр. вийшло дві частини циклу – «“Делфі” та чарівники» та «”Делфі” та чарівники. Макґі та Чорний дракон»).

«Дитячих книжок про російсько-українську війну, які би на пряму торкалися подій останніх десяти років, я ще не публікував. Це доволі відповідальна справа, і я до цього поки не готовий, – розповів БараБуці письменник. – У циклі “Делфі та чарівники” та “Чорних футболках” (іще не видані – Ред.) так чи інакше вона проявляється. Це щось невідворотне, як-от напад драконів на Одесу, це щось, що руйнує звичний плин реальності головних героїв, але цей злам обумовлений жанром. В обох випадках це – фентезі. Перші дві книги «Делфі» писалися до повномасштабного вторгнення, і вони більше про відчуття наближення війни, третя й четверта, власне, війна. Робота над продовженням триває досить повільно».

Учасник виставок живопису та графіки в Україні та за кордоном, зокрема, «Інкубаційний період», «Відлуння», «Примарна зона», «Моя армія. Бачити серцем».

Лауреат літературних конкурсів, тексти відзначені «Смолоскипом», «Гранословом», літературною премією імені Олеся Ульяненка та іншими.

Режисер документальних короткометражних стрічок і відеопоезій. До 24 лютого 2022 року працював кіносценаристом.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: