Радченко Міла | Письменники


Письменниця, авторка дитячих книжок, квестів, адвент-календарів, цікавих історій для юних мандрівників, перекладачка, авторка культурних проектів.

Народилася й виросла в Україні, у місті Дніпро. Закінчила факультет систем і засобів масової комунікації ДНУ ім. Олеся Гончара за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Понад 8 років мешкає в Польщі, популяризує українські книжки в Європі, підтримує українських видавців та читачів за кордоном, активно волонтерить. Мама двох дітей, які для авторки є джерелом творчої енергії та натхнення.

Створювати книжки для дітей почала понад вісім років тому, коли переїхала з родиною до Польщі. «Новий досвід, нове культурне середовище, традиції та звичаї. У перші наші зимові свята на новому місці сина страшенно турбувало, чи отримає Миколай його листа, чи знайде його за новою адресою і чи не загубиться раптом із подарунком у дорозі, а як прийде, то 6 чи 19 грудня? – розповідає Міла Радченко. – Усі ці питання, а також нескінченна цікавість сина до світу спонукали мене до створення календарів очікування свят без солодощів, але із користю. Щороку я робила домашні адвенти, опрацьовуючи окремі теми, вивчаючи різноманіття, багатство і культурні особливості світу навколо нас. Святкові адвент-календарі стали доброю традицією нашої сім’ї, а згодом також почали виходити друком у видавництві “Час майстрів”».

2021 року у видавництві «Час майстрів» вийшла пізнавальна книжка «Експедиція за дивовижними тваринами», до якої Міла Радченко розробила квест за Червоною книгою. У 2022 році у видавництві «Парасоля» вийшла «сольна» книжка Міли «Снігова пригода, або Як ведмеді зиму шукали», у якій також є елементи квесту.

«Пишу для дітей, тому що діти – це головна рушійна сила, джерело енергії і натхнення, – ділиться письменниця. – Щиро вірю, що зернятко, посаджене в дитинстві доброю книгою, обов’язково принесе щедрий урожай у майбутньому».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: