Рекомендації дітей – дітям

Автор: БараБука


18 грудня в межах проекту «Вся Україна читає дітям» відбувся перший збір 13–16-річних волонтерів-координаторів. Підліткам було поставлене завдання за півгодини скласти список улюблених українських та зарубіжних книжок і письменників, який би вони могли рекомендувати одноліткам.

Перший волонтерський список-рекомендація улюбленої літератури вийшов доволі строкатий: від Франка з Шевченком до Люко Дашвар і Лади Лузіної з українських авторів і творів Кафки та Шекспіра до Ґі де Мопассана та «50 відтінків сірого» Еріки Джеймс (повний список дивитися тут). Улюбленими українськими письменниками названо Івана Франка, Михайла Коцюбинського, Івана Багряного, Ліну Костенко й Андрія Кокотюху. Серед зарубіжних – Рей Бредбері, Джоан Ролінґ, Оскар Вайльд, Вільям Шекспір, Ден Браун.

Тож організатори проекту – Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва і студентський клуб «Гілель» – запрошують усіх охочих, зокрема дитячих письменників, психологів та психотерапевтів, до дискусії та участі в організації опитування-дослідження літературних зацікавлень дітей та підлітків у Львові та Львівській області.

БараБука зичить проекту «Вся Україна читає дітям» знайти партнерів не тільки на Львівщині та Закарпатті й вірить, що рух охопить усю нашу країну.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар