«Родинний клуб БараБуки» запрошує на «Березневі суботи»


З початком весни БараБука відновить зустрічі «Родинного клубу». У три «Березневі суботи» дітлахам та їхнім батькам випаде нагода поспілкуватися з художниками Марисею Рудською, Олею Гавриловою та Дмитром Кузьменком, письменницею Оксаною Лущевською та редакторкою Юлею Березенко.

На зустрічах, що традиційно відбудуться в дитячому центрі Національного музею імені Тараса Шевченка, ми накликатимемо весну, говоритимемо про пташок, вчитимемося їх розрізняти, малювати й ліпити, а також – навчимо вашу родину дбати про тих, хто щороку сповіщає всім людям про те, що зима нарешті закінчилася. Крім того, ми будемо читати, розгадувати загадки й гратися в піратів, а ще – святкувати перший День народження БараБуки!

родинний-клуб-березень-фб

Розклад «Березневих субот»

7 березня о 14:00

У першу весняну суботу ми поговоримо про пташок, зустрінемося з художницею Марисею Рудською, намалюємо «пташину візитівку» й проведемо майстер-клас із виготовлення пташиного мобіле.

14 березня о 13:00

Зустріч із письменницею Оксаною Лущевською, художницею Олею Гавриловою та редакторкою Юлею Березенко. Напишемо разом книжечку, почитаємо про голуба-авіадиспетчера й навчимося робити пташок із солоного тіста.

21 березня о 14:00

Святкування першого Дня народження БараБуки. Порталу 1 рік! У програмі: зустріч із… піратом Кузьком Кузякіним! Будемо вітати БараБуку, тягати іменинницю за хвоста, бажати їй всього хорошого, бавитися в піратів і виготовляти підзорну трубу!

Як це було у грудні, дивіться тут.

Вартість участі для дитини – 100 грн, для дорослого – 30 грн. Ціна квитка враховує матеріали, сік та печиво.

Також можна буде придбати дитячі книжки за цінами, нижчими, ніж у книгарнях, і підписати їх у авторів!

Обов’язкова реєстрація за формою.

Місце проведення: дитячий центр Національного музею Тараса Шевченка (Київ, бульв. Тараса Шевченка, 12). Членам «Родинного клубу БараБуки» вхід у музей безплатний.

Телефон для довідок: (095) 010-37-71 (Анастасія).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар