Сердюк Маша | Письменники


Письменниця, журналістка, сценаристка телебачення та фудблогерка. Народилася 1 грудня 1986 року в Харкові. Вивчала журналістику в Харківському національному університеті ім. Каразіна. Працювала політичною оглядачкою у великій інформаційній агенції, сценаристкою на телебаченні та редакторкою гастрономічного розділу в лайфстайл-виданні.

Веде власний кулінарний блог «Котлетка», в якому ділиться рецептами простих страв та розповідає кумедні (а інколи й не дуже) історії про подорожі й кулінарні експерименти. Мешкає в Києві.

Авторка дитячих пізнавальних книжок про життя Коко Шанель, Чарлі Чапліна, Стіва Джобса та Ілона Маска, що виходять у видавництві «ІРІО». Оповідання Маші Сердюк для підлітків увійшли до збірок «Чат для дівчат» («ВСЛ», 2016) і «Окуляри і кролик-гном» («Братське», 2017).

2018 року у співпраці з фотографинею Юлією Нієдрою та ілюстраторкою Марі Кінович вийшло нове нон-фікшн видання Маші Сердюк із покроковими рецептами для дітей «Ням! Готують діти» (видавництво «Братське»).

«Я пишу про класні особистості для дітей, щоб показати їм: мріяти можна про що завгодно, і всі, абсолютно всі мрії можуть здійснитися, – розповідає в інтерв’ю Маша Сердюк. – Хороші мрії, звісно ж. Діти – вони, як пластилін, із них можна ліпити будь-що. Хочу, щоб мої книжки “ліпили” з них щось хороше, і сподіваюся, що в майбутньому діти, які тепер читають мої книжки, зможуть змінювати світ на краще, як, наприклад, це робить Ілон Маск, доки ви читаєте ці рядки. Мої книжки варто читати не лише дітям, а й дорослим. Просто для того, щоб зрозуміти: слів “ні” та “неможливо” у світі не існує. У цьому житті можливо абсолютно все».

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: