Що таке Погане Поганисько?


Письменник Сашко Дерманський видав третю й, імовірно, заключну частину історії про Чудове Чудовисько. Книжка «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько» з ілюстраціями Максима Паленка днями побачила світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Дописував її Дерманський, відстоюючи разом із сотнями тисяч співвітчизників свободу й гідність на Майдані. Тож природно, що читачі впізнають у творі багато алюзій на сучасні події в Україні.

«Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу…», – повідомляється в анотації до «Чудового Чудовиська і Поганого Поганиська».

чу1«Ідеться про те, чим ми жили останнім часом. Є речі, які не можна було оминути. Іван Малкович, читаючи, а відтак редагуючи, двічі просльозився в одному й тому ж місці. Гадаю, вдалося торкнути струни його душі, – розповідає БараБуці письменник. – Знову багато пригод. Трошки страшно, іноді смішно. Наші герої протистоять такому собі Поганому Поганиську. Хто він – сподіваюся, читач зрозуміє вже десь під кінець. Хоча, якщо буде дуже уважний і кмітливий, то зможе здогадатися раніше».

За словами Сашка Дерманського, наприкінці книжки є одна цікавинка – віршик, у якому, якщо бути уважним, можна прочитати більше, ніж у всій книжці.

Джерело: БараБука.

Читайте також:

Художниця Катерина Штанко написала книжку для підлітків

Побачить світ «Казка про Майдан»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар