Стартував дитячий літконкурс «ПероДактиль 2018»


З початком нового навчального року стартував дитячий літературний конкурс «ПероДактиль». Змагання талановитих школярів проводяться втретє і раз від разу помітно набирають обертів. Загалом вже більше 500 юних літераторів із усіх куточків України долучилися до них. Конкурс триватиме до 27 січня 2019 року.

Натхненні успіхом останніх років, організатори «ПероДактиля» цього сезону обіцяють ще більший розмах. Дітям 8-16 років, які відчувають хист до письменництва, пропонують поринути в чарівний світ літератури та створюють безліч можливостей для реалізації їх талантів. Адже «ПероДактиль»  ̶  це не лише змагання, а також творчий майданчик для спілкування школярів між собою та з літературним середовищем. Тож у планах організаторів – зустрічі дітлахів із улюбленими письменниками, літературні ігри та майстер-класи. Заходи відбуватимуться не лише в столиці та рідному місті «ПероДактиля»  ̶  Білій Церкві, але й також в різних регіонах України.

Оцінювати роботи талановитих дітей будуть відомі українські письменники та літературні діячі: Леся Мудрак, Григорій Фалькович, Тетяна Стус, Олег Рибалка, Іван Андрусяк та Галина Ткачук.

Переможці, які визначаються в кожній віковій категорії двох номінацій – «Проза» та «Поезія», отримають грошові винагороди та призи від партнерів заходу.

Конкурс не має територіальних обмежень (головна умова до конкурсних робіт – вони мають бути написані українською мовою), у ньому можуть брати участь і діти, які проживають закордоном. Розширення географії «ПероДактиля» – одне із пріоритетних завдань, які ставлять перед собою організатори.

Нагородження переможців відбудеться на початку травня у Білій Церкві.

Деталі на сайті: perodaktyl.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар