Степула Надія | Письменники


Письменниця, журналістка. Народилася на Тернопільщині, навчалася у Львівському університеті, Українському поліграфічному інституті їм. І. Федорова, Політичній Академії Центральної і Східної Європи (Будапешт).

Авторка понад двох десятків книжок – збірок поезій, двох романів, чотирьох книжок есеїстики, двох для дітей – «Яся любить полунички» та «Петрик і фонтани».

Авторка перекладів із польської та інших мов, зокрема збірки вибраних поезій Кароля Войтили – Папи Римського Івана Павла Другого.

Книжки Надії Степули перекладено польською та англійською мовами, окремі твори – португальською, російською, іншими мовами.

Лауреатка премій «Благовіст» за збірку «У завтрашнім колись», премії імені Володимира Свідзінського за збірку «Джмелиний блюз», а також Міжнародної премії «Золоте перо» за низку культурологічних програм «Вільна Європа» на радіо «Радіо Свобода». На радіо працювала від 1994-го як ведуча прямих ефірів, авторських програм та як авторка радійних інтернет-публікацій «Точка зору».

Нагороджена орденом Св. Варвари за внесок своєю творчістю в розвиток духовності українського суспільства, зокрема за збірку есеів «Анабазис» (2011).

Твори для дітей окремими добірками опубліковано в різних виданнях, збірниках, альманахах та Колективних збірках. Член НСПУ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: