Фесенко Світлана | Художники-ілюстратори


Художниця, журналістка, ілюстраторка. Журналістський псевдонім – Іда Ворс. Народилася 1967 року в Києві, 1997-го закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. «Слово як і образ, то моя така ж мука “по жизні”», – каже Світлана Фесенко. Апогеєм своєї журналістської діяльності вважає роботу в журналі «ПіК». Багато подорожує, веде кулінарний блоґ.

Малює в різних техніках, найчастіше працює з графікою. Мала декілька персональних виставок (зокрема «Fleurs», «Натура, що щезає. Мій старий Київ», проект «Плед», «Ч/б колір»). Ілюструвала книжку есеїв Ігоря Померанцева «Винарні», дитячу повість Світлани Поваляєвої «Вррум-чарівник», а також збірку моторошних казок Олександра Гавроша «Дідо-Всевідо» й збірку оповідань Ірини Савки «Осиний мед дикий».

«Я завжди бачу “картинки” до чужих текстів, – розповідає художниця в одному з інтерв’ю. – І до того ж можу їх явити у фізичному вигляді». Дуже любить читати й купувати книжки, особливо дитячі та перевидання. Каже, що ідеальне життя для неї – лежати й читати, сидіти й читати і нічого більше не робити.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: