Сюжет нашого майбутнього


Час болісних пробуджень триває. Україна досі підводить риски під подіями минулого року, проектуючи висновки для наступних місяців.

Критична напруга, яка породжує очікування, що от-от – як у казці, коли Добро завжди перемагає Зло, – усе нарешті славно закінчиться. Проте в казках за остаточною крапкою ховається таємнича невідомість. Чим вона наповниться? Дитячими страхами? Надіями? Вірою? Читач сам насичує простір поза розв’язкою. Що більше ми віримо у власні сили, у перемогу над лиходіями, то меншою є перспектива продовження «історії», коли виникають нові проблеми, колізії, конфлікти. То більшим є натхнення почати творити новий сюжет, із новими героями, із новими викликами, із переходом на новий рівень.

Початок року подарував простору української дитячої книжки два нові унікальні видання: твори дітей та підлітків, написані під чуйною орудою досвідчених письменників. Дещо наївні, але дуже життєствердні історії. Любов, дружба, уміння відмовитися від брехні – прості орієнтири, що наближають нас до світла. Діти вміють писати з нової сторінки. Учімося в них. Допомагаймо їм писати нові історії нашого спільного майбутнього.

З любов’ю, Тетяна Щербаченко

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар