Таня Малярчук – учасниця фестивалю «Білі круки 2020»


Українська письменниця Таня Малярчук стане однією з дванадцяти учасниць міжнародного фестивалю дитячої та юнацької літератури «Білі круки», повідомляє «Читомо», покликаючись на офіційний сайт фестивалю. Як писала БараБука, дебютна дитяча книжка Тані Малярчук «Mox Nox» увійшла до каталогу «Білі круки 2018» та отримала відзнаку «Топу БараБуки».

Фестиваль «Білі круки» відбудеться 12–16 липня у замку Блютенбург у Мюнхені. Він проходить вже вшосте завдяки підтримці міністра науки та мистецтва Баварії. Фестиваль отримав назву від Міжнародної Молодіжної Бібліотеки, яка спеціалізується на систематизації інноваційних та найцікавіших дитячих та підліткових видань зі всього світу, а також випускає щорічний каталог «Білі круки», до якого вибирають найкращі книжки.

Упродовж шести днів фестивалю автори та ілюстратори з Німеччини та інших країн читатимуть свої найвідоміші твори, проводитимуть воркшопи та братимуть участь в інших подіях. Крім Тані Малярчук, на «Білі круки» приїдуть ще 12 учасників. Фестиваль більше фокусується на вже відомих та визнаних авторах, ніж на відкритті нових імен. Він покликаний налагодити контакти між авторами та ілюстраторами з різних країн світу.

Також Міжнародна Молодіжна Бібліотека запрошуватиме авторів відвідати місцеві школи.

Джерело: chytomo.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар