У Києві відбудеться фестиваль мультиків


У Києві відбудеться Міжнародний благодійний фестиваль мультфільмів. 15 грудня о 16:00 дорослі й діти зможуть переглянути 41 мульт із різних країн.

«Якщо хочеш робити дива, почни зі створення мультфільмів», – нагадує дітям маленький мул на прізвисько Муля. І щороку збирає по світу дитячі роботи, щоб напередодні Дня Святого Миколая разом із дорослими-волонтерами дарувати радість – влаштовувати покази Міжнародного фестивалю мультфільмів «Муля».

Цьогоріч першими глядачами фестивалю стануть діти із ГО інвалідів-чорнобильців «Земляки» у Києві. Вони побачать анімаційні роботи своїх однолітків із України, Сербії, Росії, Ізраїлю, Литви. Учасники – діти до 18 років.

У 2016 році Муля зібрав 41 мультик. До показу ввійдуть найкращі, за оцінками журі. Роботи оцінювали: сценаристка, володарка премій «Коронації слова» Лана Ра (Світлана Конощук), художник-графік Олена Турська, керівник проектів на студії «IVORY films» Оксана Сябро.

m-2017-ispr-1

Імена переможців Четвертого міжнародного благодійного фестивалю мультфільмів «Муля» оголосять під час показу. Подарунки для переможців і маленьких глядачів підготував продакшн «IVORY films», що виробляє ток-шоу «Говорить Україна», документальні фільми та інший телеконтент. Оксана Шпортько, авторка дитячої книжки «Мандаринчик і його рецепт щастя» теж завітає із миколайчиками.

«Муля» – це унікальний шлях для спілкування дітей із різних країн світу мовою серця і мультиків. У 2013 році фестиваль створила журналістка Анастасія Симуха разом із подружжям Валентининою і Олександром Романюками, що працюють у Деснянській районній організації Товариства Червоного Хреста України. У 2014 році до організаторів долучилася режисер Анастасія Тітова.

Щоб організувати подібні покази мультфільмів від «Муля» в дитячих будинках, лікарнях, інтернатах та інших дитячих закладах, варто звернутися до організаторів фестивалю за мейлом kyivdiary@gmail.com – і безплатно отримати сценарій проведення заходу та відео.

Адреса: Київ, вул. Оноре де Бальзака, 22.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар