У Києві відбудеться Літературна Країна Мрій


5–6 липня в парку «Феофанія» відбудеться XI Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій», а в його рамках — VII Літературна Країна Мрій.

Традиційно на відвідувачів Літературної Країни Мрій чекає книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 50 видавництв («Грані-Т», «Нора-Друк», «Видавництво Старого Лева», «Зелений Пес», «Наш Формат», «Смолоскип», «Балтія-Друк», «Кальварія», «Свічадо», «Фонтан казок» та інші).

Серед книжкових будиночків-наметів читачі зустрінуть Івана Андрусяка, Антіна Мухарського з його книгомобілем, автора Акту про Незалежність Левка Лук’яненка, Сашка Лірника. Брати Капранови виступлять із музичною програмою, Ірена Карпа розповість про нову книгу, Олександр Ірванець та Келя Ликеренко частуватимуть іронічними віршами. Представлять свою творчість на розсуд глядачів літературні об’єднання «Перехрестя», «Гак», «Севама», «Маруся» та ін. І це ще не всі цікавинки.

1km

Для найменших відвідувачів працюватиме Дитяча галявина.

У неділю 6 липня ви зможете побачити БараБуку прямо біля літературної сцени!

Місце проведення: парк «Феофанія», вул. Академіка Лебедєва, 32,

Як доїхати:

– від станцій метро «Печерська», «Дружби народів», «Либідська», «Васильківська», «ВДНГ»: маршрутний автобус № 548 до зупинки парк «Феофанія»; – безкоштовні маршрутні автобуси «Країна Мрій»: м. «Теремки» — парк «Феофанія».

Вхід на Країну Мрій платний:

дитячий квиток — 20 грн, дорослий — 100 грн.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар