Українська книжка – серед найкращих ілюстрованих книжок Японії!


Японське видання книжки-картинки Романи Романишин і Андрія Лесів (творча майстерня «Аґрафка») «Голосно, тихо, пошепки», що вперше побачила світ у «Видавництві Старого Лева» 2017 року і згодом була перекладена понад 20 мовами, увійшло до 50 найкращих ілюстрованих книжок 2020 року у Японії. Про повідомляється на сайті ВСЛ.

Книжку обрали серед більше тисячі видань, які вийшли протягом останнього року в країні. Здійснювала відбір SLA School Library Association – Національна асоціації шкільних бібліотек. Мета конкурсу – популяризація ілюстрованих книжок та читання серед малюків загалом. На думку асоціації, цей список повинен стати основою для купівлі книжок у ясла, дитячі садки, школи тощо. Саме тому до півсотні найкращих потрапили книжки для різної цільової аудиторії – від немовлят до середнього шкільного віку.

З повним переліком книжок можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, «Голосно, тихо, пошепки» – книжка-картинка про звуки, які ми чуємо та ні, – здобула перемогу в низці міжнародних нагород, зокрема і премії «Bologna Ragazzi Award 2018» разом із книжкою «Я так бачу», та перекладена 22 мовами світу. Нагадаємо, що скоро ця книжка вийде в США.

Джерело: starylev.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар