Літній «Медвін» у Києві


5–7 червня в НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55 (ст.м. «Олімпійська», «Палац Спорту») відбудеться дев’ятий київський літній книжковий ярмарок «МЕДВІН». 6 червня – дитячий день.

Ярмарок збере понад 60 учасників, серед яких видавництва «Зелений пес», «Видавництво Старого Лева», «Генеза», «Нора-друк», «Ярославів Вал», «Юніверс», «Час майстрів», «Задруга», «Ніка-центр», «Просвіта», «Видавництво Анетти Антоненко», «Коронація слова» та багато інших.

У програмі ярмарку – автограф-сесії та зустрічі з авторами книжок, презентації та майстер-класи, концерти та розваги. Субота на виставці – традиційно Дитячий день. Співорганізатори виставки – брати Капранови.

Поряд буде проходити виставка «МЕДВІН: Рукодільні витівки», де на відвідувачів чекають матеріали для творчості, хобі та hand-made роботи українських майстрів, майстер класи з декупажу, виготовлення квітів, віночків, батіку тощо.

Одночасно з виставками МЕДВІН на вулиці приходитиме Український ярмарок, де можна буде придбати різноманітні товари українського виробництва, спробувати різні українські смаколики, взяти участь у майстер-класах, відвідати дитячий майданчик та взяти участь у концертній програмі.

Програму заходів дивіться тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар