Весняний набір у Дитячу літературну школу


23–27 березня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів і книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників наприкінці школи видадуть повноцінною книжкою. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 21 березня включно.

Лектори школи – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван Андрусяк, Леся Воронина, Сашко Дерманський, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Марися Рудська, Галина Ткачук, Володимир Чернишенко.

Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи видадуть повноцінною книжкою.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8–11 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Авторка програми школи – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Щоб стати учасником Дитячої літературної школи «Від вигадки до книжки», потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 21 березня включно. Кількість місць обмежено – 20 осіб. Вік дітей – 8–11 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки).

Дати проведення: 23–27 березня 2015 року (заняття будуть приходити щодня з 09:00 до 14:00).

Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

Контактна особа: Вікторія Матюша (050 358 19 99, litosvita.org @ gmail.com).

Читайте також про зимові літературні школи для дітей та підлітків: Літшкола для фантазерів

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар