Вихідні з дітьми: 20–21 лютого, Київ


П’ятниця! Сподіваємося, ви вже не панікуєте з наближенням «дитячих» вихідних, гарячково вигадуючи, куди б піти разом із дітьми? Адже БараБука щотижня готує прецікаву добірку київських заходів, де будуть раді сім’ям із малявками різного віку 🙂 Вибирайте собі до смаку й уперед!

 

Школа юного екскурсовода

20 лютого, 11:00

вул. Володимирська, 57

Учасники школи доторкнуться до чарівного світу музею, отримають теоретичні знання та практичні навички роботи з аудиторією, інформацією, простором і часом. Програма занять включає уроки техніки мови і сценічної майстерності.

Фінальне завдання курсу – створення власної музейної експозиції з екскурсією по ній, а також самостійне ведення екскурсій у Педагогічному музеї України та Державному музеї іграшки.

Проект розраховано на дітей середнього і старшого шкільного віку і складається з 12 двогодинних занять. Заняття проходитимуть щотижня по суботах у Педагогічному музеї України та Державному музеї іграшки.

Участь безплатна.

Заявки на формування груп надсилайте з темою «Школа юного екскурсовода» на пошту officeIAPposhta@gmail.com.

Детальніше про курс

розділювач

Родинна субота «Шева’s АРТ-МІКС» до Міжнародного дня рідної мови

20 лютого, 11:00

Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12

Чергова родинна субота в Національному музеї Шевченка. Обіцяють нові ігри та майстер-класи для всієї сім’ї. Дітлахи зможуть зробити жабку-таємницезаховайку, погадають на книжках і посміються з веселих колажів.

А ще – запишуть цитати з творів Шевченка незвичним способом!

Вхід за квитком до музею.

Детальніше про подію

розділювач

Літклуб БУКМОЛЬ: «Фабрика слів»

 

20 лютого, 13:00

Хармс, вул. Володимирська, 45а

Культурна ініціатива «Букмоль» та незалежна книгарня «Хармс» запрошують дітей та їхніх батьків на захопливе інтерактивне читання філософської книжки-картинки «Фабрика слів» (La Grande Fabrique de Mots) Аньєс де Лестрад та Валерії Докампо. Сюжет книжки «Фабрика слів» – це розповідь про хлопчика Філеаса і його зізнання в коханні дівчині Сібеллі. Здавалося б, нічого складного. Але Філеас живе у фантастичній країні, де людям доводиться купувати кожне слово на особливій фабриці…

Після читання та обговорення книжки-картинки на дітей очікує майстер-клас за її мотивами.

ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ на захід.

Участь безплатна.

Детальніше про подію

розділювач

Дитячий благодійний проект Київської дитячої Академії мистецтв

20–23 лютого

Центр сучасного мистецтва М17, вул. Антоновича (Горького), 102-104

У виставковому просторі Центру сучасного мистецтва М17 відбудеться дитячий благодійний проект, у якому візьмуть участь юні студенти та студенти Вищої школи факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв. У рамках проекту викладачі факультету образотворчого мистецтва КДАМ проведуть майстер-класи з малярства, декоративного розпису, виготовлення витинанки, ориґамі, плетіння, кераміки, начерку, вокалу та ін.

Телефон для довідок (044) 596-20-30

Детальніше про захід

розділювач

Books Reading Challenge. Читання з Антоном Фрідляндом

20 лютого, 17:00

Книгарня «Буква», вул. Б. Хмельницького, 3б

Протягом 20 лютого – 30 квітня в залах книгарні «Буква» щосуботи відбуватимуться читання для дітей за участі відомих людей. Цієї суботи організатори запрошують послухати казку «Малюк і Карлсон». Читатиме письменник і журналіст Антон Фрідлянд.

Реєстрація телефоном +38 066 402 75 31

Детальніше про проект

розділювач

Екскурсія-квест «Історична пригода»

21 лютого, 11:00

Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2

Під час заходу діти в ігровій формі ознайомляться з експозицією музею, візьмуть участь у квесті та майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. Також у програмі смачні пригощання 🙂

Бонус для батьків – екскурсія музеєм та ароматна кава.

Телефон для довідок +38067 519 21 51

Реєстрація тут.

Вартість та інші деталі

розділювач

Літклуб Букмоль: «Принцеса у паперовому мішку»

21 лютого, 12:00

Кав’ярня «На Станіславського», вул. Станіславського, 3

Книжка Роберта Манча і Майкла Марченка «Принцеса у паперовому мішку» (The Paper Bag Princess,1992) розповідає захопливу казкову історію про принцесу Лізу, яка не просто рятує свого принца зі страшного драконячого полону, але й руйнує будь-які стереотипи про принцес. Після читання ми разом із читаками поговоримо про те, якими бувають принцеси, та спробуємо перетворитися на драконів.

ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ на захід.

Участь безплатна.

Детальніше про подію

розділювач

Пізнавальний проект «Чотирилапі друзі в історії людства»

21 лютого, 12:00

Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2

Дитячий пізнавальний проект «Чотирилапі друзі в історії людства» розповідає про часто непомітних та обділених увагою історичних «дійових осіб» – тварин, які здавна перебували поруч і відігравали надзвичайно важливу роль у житті людей.

У рамках проекту запрошуємо юних відвідувачів музею разом із їхніми батьками на друге заняття, в якому ви дізнаєтеся все – і навіть більше – про коней. Заняття складається з інтерактивної екскурсії, ігрової частини та майстер-класу, на якому діти виготовлятимуть іграшку-коника.

Кількість місць обмежено, реєстрація обов’язкова за формою або за телефоном 278-48-64.

Детальніше про подію

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар