Читання на вихідні: мандри зі смугастими равликами


На вихідних БараБука і сайт «Діти в місті» радять відправитися у віртуальну космічну подорож до «Планети смугастих равликів» разом із письменницею Лесею Ворониною.

Десь там, далеко в космосі, завжди уявляються неймовірні світи. Світи, де існує планета смугастих равликів, які щорічно влаштовують веселий фестиваль, а там живе Забудькуватий дракон, а десь поряд, на Пурпуровій планеті, ростуть неймовірні величезні фрукти, в які можна встромляти соломинку та насолоджуватися соком…

Головна героїня повісті – школярка Оля, звичайна собі дівчинка, – раптом стає учасницею космічних пригод, відвідує кілька планет, переміщується в просторі, рятує Пурпурову планету від хижих кокосів та перемагає Великого Володаря Темряви Краша. Оля смілива, добра, кмітлива, знаходить вихід із найзаплутаніших ситуацій. А відданий кіт Гарбузик, вихований сенбернаром, закохує в себе з перших сторінок.

Більше читайте в рецензії.

Усіх читачів і читачок, які полюбляють недалекі мандрівки, запрошуємо 28 листопада о 12:00 у книгарню «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3) на зустріч Таємного Товариство Боягузів і пошуки засобу від переляку №9.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар