Вітрина новинок від «Читомо»


Культурно-видавничий проєкт «Читомо» представив онлайнвітрину з книжковими новинками «Від Книжкового Арсеналу до Book Forum». На вітрині вже можна ознайомитися із 560 виданнями, що вийшли з лютого 2020-го року або ще вийдуть до вересня.

Свої новинки на вітрині презентували 62 українські видавництва. Вітрина буде оновлюватися.

Читайте також: Бібліотечні закупівлі-2020: маневри з обмеженим бюджетом

Найкраще представлені рубрика Нон-фікшн (122 книжки) та Дитяча проза і поезія (104 книжки). При цьому для пошукової зручності Дитячий нон-фікшн та Дитячі ігрові книжки цьогоріч виділені в окремі розділи.

Традиційно найменше книжок у рубриці Поезія (9).

Помітно менше книжок, ніж торік, стало у рубриках Української художньої літератури та Зарубіжної художньої літератури. До Книжкового Арсеналу 2019 вийшло більше книжок у цих рубриках, ніж цього року до Книжкового Арсеналу та Book Forum разом.

Також вперше на Вітрині новинок Читомо представлена рубрика Аудіокнижки, де вже незабаром можна буде прослухати аудіоуривки, оскільки цей напрямок почав розвиватися в Україні.

Користувачі Вітрини новинок можуть ставити сердечка улюбленим книжкам, і видання, які отримають їх найбільше сердечок, опиняться у рубриці «Найбільше чекають».

Тим часом під буковою «Ч» читачі зможуть знайти книжки, які особливо рекомендує для прочитання редакція Читомо.

Видавці, які ще не подали інформацію про свої книжки, але хотіли б представити їх на Вітрині, можуть писати Читомо на адресу vitryna.chytomo@gmail.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар