Войцехівська (Кудріна) Саша | Письменники


Письменниця. Народилася в місті, якого більше не існує, тобто в Кіровограді, що нині зветься Кропивницьким. Закінчила там фізико-математичний ліцей і продовжила навчання в Авіаційному університеті, в Києві.

Здобула освіту інженера аерокосмічних систем управління, попрацювала пректувальницею теплої підлоги й каналізації, просиділа кілька пар штанів у ІТ компаніях і вирішила писати дитячі книжки.

У 2013–2014 рр. стала співавторкою збірок «Теплі історії про дива, коханих та рідних» і «Теплі історії про кохання» видавництва «Брайт Букс». Тоді ж отримала літературну стипендію за програмою «І3 – ідея, імпульс, інновація».

У 2018 році стала переможницею конкурсу «Напишіть про мене книжку» від видавництва «Фонтан казок» із рукописом «Таємна рада вітрів». З того ж часу періодично є авторкою дитячого журналу «Пізнайко».

У квітні 2021 року у дитячій редакції видавництва «Наш Формат» вийшла друком дебютна книжка Саші Войцехівської «Марусині важливі справи».

Має доньку Марусю, з якою час від часу пише читацькі огляди на книжки для сайту «Букмоль».

«Бути дитячою авторкою – це подумки розфарбовувати носорогів у зелене, робити героями книжки вітри чи сніжинки та уявляти, про що говорять сови. Хіба ж існує приємніша робота? – ділиться з БараБукою письменниця. – Я люблю, коли немає ніяких заборон і обмежень. А ще обожнюю дітей! Мені завжди було з ними легше порозумітися, ніж із дорослими, які й чути не хочуть про зелених носорогів. Саме тому я стала дитячою письменницею. Ой, прилетіла жирафа на бізоні! Вибачте, мені треба з ними дещо обговорити!»

Нині мешкає у Львові, має вікна на захід («Повірте, це настільки гарно, що має місце в моїй біографії», – наголошує Саша), працює у вітальні.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: