Всеукраїнський конкурс для молодих художників GRANT UART


«Конкурс, що дає художникові шанс показати своє мистецтво Україні й світові», – так характеризують GRANT UART його організатори. І справді, про 19-річного художника Миколу Толмачова з Броварів, коли той 2013 року переміг у GRANT UART, дізнався весь світ.

Мета конкурсу – «підтримка й популяризація творчості молодих українських митців та інтеґрація їх у світовий арт-простір». Для переможців передбачено участь у відомих мистецьких ярмарках, публікації в художніх каталогах, ґрант у розмірі 20 тис. євро і можливість навчатись у Паризькій школі образотворчого мистецтва (École des Arts Plastiques de Paris).

Узяти участь у конкурсі можуть митці (живопис, графіка, скульптура, фотографія, інсталяція) віком від 20 до 35 років, які є громадянами України. Участь у GRANT UART безплатна. Заявка подається на сайті конкурсу. Переможців визначають у два етапи: спочатку Рада українських експертів обере фіналістів, а тоді міжнародне журі оголосить п’ятьох переможців.

Фінал GRANT UART щороку проводять у різних країнах світу. Перший відбувся у 2013 році в Парижі. Цьогоріч конкурсантів прийматиме Відень.

Сайт: www.grant.uart.eu.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: