ВсіКниги


Онлайн-крамничка з широким асортиментом українськомовних книжок. Працює від 2007 року. На онлайн-полицях книгарні понад дві тисячі дитячих книжок, які пройшли ретельний відбір, кожне видання якісно надруковане, має відповідні своїй аудиторії зміст і оформлення. «ВсіКниги» регулярно роблять тематичні добірки для малечі, дітей молодшого шкільного віку та підлітків. Спеціалізуються не лише на новинках, а й на шкільній класиці, програмовій літературі.

Команда книгарні «ВсіКниги» ставиться до читання як до важливої соціальної місії, а тому намагається популяризувати цей вид дозвілля й частину культури українців. Долучитися до місії можна через проекти книгарні: Книжкового Санту (книгообмін у передріздвяний час); Велокнигарню (мандрівну крамничку на колесах), яка курсує парками Києва.

На сайті можна підписатися на електронну розсилку, щоб бути в курсі новин книгарні, акційних пропозицій й тенденцій у світі літератури.

Консультанти особисто спілкуються з кожним замовником, враховують всі побажання та докладають зусиль до пошуку потрібних книжок, навіть якщо їх немає у на сайті.

Доставка по всій Україні й закордон. Оплата онлайн або при отриманні замовлення.

всікниги1

Графік роботи: Пн. – Пт., 9:00 – 18:00.

Телефон: +38 (044) 467 51 90

Сайт: vsiknygy.com.ua.

Сторінки в соцмережах: Facebook, Вконтакті, YouYube.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар