За «ВДВ» Дала знімуть фільм


За культовою дитячою повістю Роальда Дала «ВДВ (Великий Дружній Велетень)» знімуть фільм. Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на видання Deadline. Головну роль у кінострічці зіграє Марк Райленс. Фільм вийде на екрани 1 липня 2016 року.

У проекті «Великий Дружній Велетень» Стівена Спілберґа візьме участь також студія «Disney». Таким чином, це буде перший проект студії, в якому Спілберґ виступить як режисер. «За понад сорок років режисерської кар’єри я був продюсером безлічі фільмів Walt Disney Company, але ніколи не знімав їх для цієї студії», – поділився режисер.

Нагадаємо, що в повісті Роальда Дала йдеться про дружбу дівчинки Софії, вихованки сирітського притулку, з Великим Дружнім Велетнем, або ж ВДВ. Роальд Дал торкається тем, яких так часто бояться порушувати автори дитячої літератури – смерті, самотності, людської жорстокості. І це все – з притаманним британському письменникові гумором. Український переклад повісті вийшов друком у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» (2013, переклав із англійської Віктор Морозов).

БараБука за матеріалами gazeta.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар