Захабура Валентина | Письменники


Письменниця та бард. Народилася 1978 року в Києві. Закінчила філософський факультет КНУ ім. Тараса Шевченка, працює бібліотекаркою у книгозбірні для дітей.

Учасниця літоб’єднання «Перехрестя», виступає з віршами й піснями на фестивалях і концертах, твори друкуються в українських та міжнародних часописах («Дніпро», «Київська Русь», «Zeitglas», тощо). Має добірку віршів у міжнародному збірнику «Ukr.Ru. etс.», «Перша тисяча кроків» та власну збірку поезій «ЯТОМОРЕ», твори ввійшли до «Антології сучасної української поезії» болгарською мовою. Організовує та проводить літературні студії для дітей і юнацтва.

У 2014 році видала повість для дітей та їхніх батьків «Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів?», яку 2018-го перевидало видавництво «Теза». Там-таки вийшло продовження пригод Лише та Ойки «Ой, Лише, або як потрапити в халепу», готується до друку третя частина циклу «Ой, Лише, або як приборкати батьків». 2019 року у «Видавництві Старого Лева» побачила світ підліткова повість «Лепрекони».

Любить своїх хлопців (чоловіка й сина), батьків і друзів, а ще – тишу, подорожі, лижі й море. Не мислить життя без України, пісень і книжок.

Читайте також інтерв’ю з Валентиною: Сучасні діти вчаться обирати

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: