1,8 млн гривень на модернізацію сільських бібліотек


Фонд «Монсанто» (США) ухвалив рішення про виділення 1,8 млн гривень на реалізацію соціального проекту Української бібліотечної асоціації у п’яти областях (Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Полтавській та Черкаській). Проект, що став переможцем міжнародного грантового конкурсу Фонду, спрямований на перетворення 25 сільських бібліотек на сучасні інформаційні центри. Про це йдеться на сайті компанії «Монсанто-Україна».

Проект «Бібліотека – громада: відкритий простір» передбачає обладнання сільських бібліотек комп’ютерною та офісною технікою, поповнення бібліотечних фондів літературою, періодикою та іншими інформаційними ресурсами. Планується навчити працівників цих установ користуватися комп’ютерною технікою та ефективно використовувати інформаційні ресурси Інтернету. Загальною метою проекту є створення сучасних центрів суспільної активності заради розвитку місцевих громад. Бібліотеки відбиратимуть для участі у проекті через відкритий конкурс, про що найближчим часом оголосять на сайті Української бібліотечної асоціації.

«Ми раді, що Фонд «Монсанто» й надалі продовжує підтримувати соціальні проекти в Україні. Реалізація цього проекту допоможе відкрити світ знань та можливостей для багатьох мешканців сільської місцевості, що має сприяти культурному, соціальному та економічному розвитку громад, – каже керівник відділу з корпоративних питань та зв’язків із громадськістю компанії «Монсанто Україна» Віталій Федьчук. – До речі, зараз Фонд “Монсанто” знову приймає пропозиції проектів, спрямованих на розвиток сільських громад, для надання ґрантів. Прийом триватиме до кінця серпня, і ми сподіваємося, що й цього разу українські громадські організації візьмуть активну участь у конкурсі».

Джерело: monsanto.com.

Читайте також: Формується «Книжкова сотня» для захисту українських бібліотек

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар