17–19 травня у Львові відбудеться Дитячий форум


17–19 травня у Львові відбудеться Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Дитячий форум – це три дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки від українських видавців.

Цього року Дитячий форум відбудеться у форматі великої гри «Супергерої рятують планету» Основна місія заходу – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи!

Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання.

Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ.

Упродовж 3-х місяців діти читають книжки, розповідають про них, змагаючись із іншими книгоманами і, врешті, здобудуть титул «Суперчитач України».

Винагородою за перемогу стане поїздка до Львова на Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», де їх чекатиме спеціальна програма заходів: літературні квести, зустрічі з відомими українськими дитячими письменниками, майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори, народні майстри та інші митці. Основний захід для книгоманів – урочиста церемонія нагородження переможців, де кожному вручать дипломи «Суперчитач України-2019» та подарунки.

Для переможців другого етапу конкурсу «Книгоманія» Генеральний партнер ПАТ «КРЕДОБАНК» підготував спеціальний конкурс «Читаємо з Kredobank», переможець якого отримає приз – подорож до Варшави! У межах конкурсу книгомани мають зняти відео-відгук або Book-trailer на одну із зазначених в умовах книжок.

Джерело: Форум видавців.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар