4mamas


«4mamas» – це проект видавничої групи «Основа», інтернет-книгарня, де батьки зможуть придбати актуальну та корисну літературу для виховання своїх дітей. Окрім книжок, зошитів та дисків, проект «4mamas» має на меті поширювати ідею «усвідомленого батьківства».

Засновниці – чотири мами, які досягли успіху у своїй основній професійній діяльності. Проте коли настав час виховувати власних дітей, в успішних мам виникли питання. «Як правильно виховувати сина в сучасних умовах життя?» – це питання засновниця «4mamas» Тетяна Луціва ставила психологам, педагогам та вже досвідченим матусям зі свого оточення.

Чотири мами-засновниці з допомогою психологів та педагогів видалили основні сфери, які визначають цілісний світ людини: стосунки; розвиток; здоров’я; благоустрій. За цими сферами вони пропонують батькам зошити і книжки, які можна і треба відразу застосовувати на практиці. Усе для того, щоб допомогти батькам витрачати якомога менше часу на пошук інформації і більше часу проводити з дітьми. Серед авторів – найкращі психологи-практики і педагоги, які не тільки розділяють ідеї свідомого батьківства, але й служать їм словом і ділом.

На сайті доступно понад 35 книжок, 30 ігор, 75 зошитів та 10 електронних тренажерів на дисках. Крім цього, є розділ із порадами від авторів книжок – психологів та педагогів, тому кожен охочий зможе безплатно отримувати корисні та практичні відповіді на запитання з приводу виховання свого малюка.

4мами

Години роботи: Пн. – Пт., 9:00 – 18:00

Сайт: 4mamas-club.com

Тел: +38 (057) 731-96-35

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар