Акція «Книжковий Миколай від BookForum»


З наближенням зими в повітрі все більше святкової атмосфери: завдяки святковим вогникам місто перетворюється на суцільну сяючу ялинку, ще й повсюди пахне мандаринами і прянощами. У цей період особливо хочеться відчути якусь магію та свято. Команда BookForum пропонує долучитися до святкової акції «Книжковий Миколай» – аналог відомої у всьому світі акції «Таємний Санта», і подарувати якомусь незнайомцю чи незнайомці справжнє диво і хороший настрій. До того ж це чудова можливість познайомитися з книгоманами з усіх куточків України.

Що таке Книжковий Миколай?

Це новорічна традиція, що популярна в усьому світі. Найпростіший варіант акції – це коли кілька друзів пишуть свої імена на папірцях, перемішують їх і дістають ім’я того, кому будуть щось дарувати. Ми ж вирішили трохи змінити акцію, зробивши її книжковою, таким чином влаштувати всеукраїнський святковий обмін книжками. Окрім цього – це буде чудово нагода познайомитися з новою людиною та подарувати комусь свято», – повідомляє прес-секретар ГО «Форум видавців» Марія Кравченко.

«Усі охочі можуть долучитися, заповнивши коротку анкету за посиланням. Після цього ми розподілимо усіх людей по парах та кожному повідомимо інформацію про його підопічного чи підопічну. А потім вся справа лише за Миколайком, адже ми не обмежуємо людей у їх фантазії: можна креативно запакувати книжку, додати до пакунку солодощі чи будь-що інше за бажанням. Подібні акції – чудова можливість популяризувати читання. Адже долучившись до цієї акції, люди поширюватимуть більше інформації про цікаві книжки. Можливо, це спонукне когось із їхніх друзів взяти й собі цю книжку, щоб почитати», – пояснює прес-секретар ГО «Форум видавців» Марія Кравченко.

Як долучитися до акції?

1. Необхідно заповнити анкету за посиланням: bit.ly/BookForum_Mykolai.
2. Дочекатися інформацію про вашого підопічного(-ну) від організаторів конкурсу.
3. Сформувати подарунок і надіслати за вказаною адресою.
4. Запостити отриманий подарунок у соц.мережі з хештегом #BookForum_книжковийМиколай. Не забути позначити сторінку Форуму видавців у фейсбуці чи в інстаграмі.

ДЕДЛАЙН реєстрації: 14 грудня.

***
Важливо знати:

Кожен учасник, який реєструється в акції, має усвідомлювати, що він зобов’язується надіслати подарунок адресату.

Організатори акції не несуть відповідальність за учасників, які не виконали умови даного заходу.

Організатори акції не несуть відповідальності за якість отриманих учасниками подарунків.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар