Алчанова Олена | Письменники


Авторка текстів, копірайтерка, редакторка, контент-маркетологиня, письменниця.
Працює з текстами з 2015 року, перший ресурс – сайт TheDevochki.

Виросла в передмісті Києва, від 15 років багато часу проводила у столиці, навчалася в Національному університеті харчових технологій, отримала дві вищі освіти, але жодного дня не працювала за фахом. Ще під час навчання працювала в державній установі, згодом перейшла до галузі телекомунікацій та п’ять років займалася економічною безпекою в телекомунікаційних компаніях.

Паралельно волонтерила, писала тексти для різних ресурсів, навчалася копірайтингу та від 2017 року вирішила заробляти на життя журналістикою для бізнесу.

Працювала журналісткою освітньої платформи, згодом створювала контент для IT-школи. Пише авторські колонки й аналітичні матеріали, працює у контент-маркетингу для бізнесів.

Дебютувала як авторка прози для підлітків із книжкою «Час для всього», що вийшла 2021 року у видавництві «Ранок» у співпраці з літагенцією «BaraBooka».

«Моя перша книжка – про підлітків і для підлітків, бо цей період я й досі вважаю найважчим у житті, – ділиться з БараБукою письменниця. – Будуть ще часи сумнівів і криз, але все, що трапляється у 15 – трапляється вперше. Вперше всього хочеться, але нічого не можна, тебе не розуміють ані дорослі, ані однолітки, життя здається непевним, але таким бажаним. І все ніби попереду, але очікувань так багато, іти не знаєш, за що хапатися й куди бігти. 

Моя перша книжка про літо, бо це справді маленьке життя, бо влітку багато чого буває “вперше”, бо саме на цю пору року покладають багато сподівань. І я люблю літо понад усе.

Я все ще пам’ятаю, як воно – бути п’ятнадцятирічною. Навряд чи можна чимось зарадити або щось порадити, навряд чи можна вирішити щось за підлітка, проте можна просто бути поряд. Я дуже хочу, щоб ця книжка була поряд з тими, кому вона потрібна».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: