Кокотюха Андрій | Письменники


Письменник, журналіст, сценарист, працює переважно в жанрі детективу й трилеру. Народився 1970 року в Ніжині на Чернігівщині. Автор понад 40 книжок для дорослих та дітей, володар багатьох премій та почесних нагород, серед яких декілька номінацій «Коронації слова». Деякі твори Кокотюхи екранізовано.

Свій перший художній твір (а це була пригодницька казка про збройну боротьбу лісових звірів із піратами) написав у 7-річному віці. Письменницький талант ніжинського хлопця помітили однокласники Андрія й відразу запропонували йому своєрідну угоду: Андрій писатиме їм твори, а вони до нього не чіплятимуться. Тож Кокотюха-школяр повинен був писати за раз по дев’ять творів. До того ж мав писати так, щоб ніхто не здогадався, що це робила одна людина. Нині письменник зізнається: колишня практика допомагає йому й тепер, адже у своїй професії він не повторюється.

Має одну звичку, яку БараБука радить наслідувати кожному: читає щодня по сто сторінок. Від 1988 року, коли письменникові було неповних вісімнадцять, і дотепер він записує, скільки за рік прочитав книжок . Виходить по 70–90 видань різних жанрів.

Сайт: www.kokotuha.com.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: