Англійська із домовичком Ґріні: навчальна читанка для школярів


Школа англійської мови Green Country видала дитячий навчальний посібник для вивчення англійської мови. Першу книжку в серії «Англійська із домовичком Ґріні», лексичний тренажер «Англійська із Greeny the Brownie. 100 англійських слів на тиждень» читачі вже могли оцінити під час «Книжкового Арсеналу». Серія нараховує 6 книжок, що містять 30 історій із життя домовичка, 600 тематичних англійських слів, сотні красивих ілюстрацій, заготовки для настільних ігор, кросворди.

Працюючи над лексичним тренажером, розробники ставили завдання зробити процес навчання цікавим, запам’ятовування лексики легким, а результат – помітним уже після опрацювання першої історії. Кожна сторіночка книжечки про домовичка Ґріні містить красиві авторські ілюстрації, а також цікаві вправи на закріплення матеріалу. Що важливо, діти можуть працювати з тренажером самостійно, без допомоги дорослих.

гріні

Основу книжки складають історії про домовичка на ім’я Ґріні, проілюстровані тематичною лексикою. Для закріплення матеріалу пропонуються вправи (знайти слова, вставити пропущені літери, з’єднати, розшифрувати, вставити у речення, розв’язати кросворд), для тренування механічної пам’яті розроблено прописи, а для закріплення вивченого – настільні ігри.

Над книжкою працювала команда викладачів та дизайнерів мережі шкіл англійської мови Green Country: Марія Ольховик – авторка історій та ігор, Аліна Коршунова – авторка вправ та завдань, Євгенія Гайдамака – ілюстраторка та координаторка проекту Наталя Лотоцька. «Вважаємо, що нам вдалося створити книжку, яка за якістю відповідає британським розробкам, але за вартістю більш доступна для українського споживача», – коментують автори лексичного тренажера.

Погортати книжку можна тут.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар