Сарвіра Анна | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка дитячих книжок, кураторка клубу ілюстраторів «Pictoric».
Народилася в Запоріжжі, мешкає в Києві. З дитинства любила розглядати гарно проілюстровані книжки, які дарували батьки. По закінченні Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури взялася за створення власних незабутніх образів і книжок. Від 2005 року ілюструє дитячі книжки та журнали, зокрема «Пізнайко».

Співпрацювала з багатьма українськими та закордонними видавництвами, серед яких «Основи», «Книголав», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Glowberry», «Люта Справа», «Віват», «Грані-Т», «Братське», «Blue Rabbit Publishing», «Benchmark Education». Проілюструвала більше двадцяти книжок.

Також малює постери, ілюстрації для журналів, ігор, робить анімаційні ролики (зокрема для «Unicef»). Від 2017 року почала працювати над великим анімаційним проектом «Хоробрі зайці».

Веде активну виставкову діяльність – роботи Анни експонували в Україні, Німеччині, Португалії, Польщі, Грузії, Італії, Японії, США. У березні 2010 року художниця взяла участь у Дитячій книжковій виставці в Болоньї.

Книжки з ілюстраціями Анни Сарвіри неодноразово були відзначені журі конкурсів і премій: Національна відзнака «Найкраща дитяча книга» (2011), фіналістка міжнародного конкурсу ілюстрації COW (2014), фіналістка конкурсу Cinema posters Awards (2014). 2017 року роботи до книжки «Геть дорослих!» Сергія Прилуцького були відібрані на одну з найпрестижніших виставок ілюстрації в рамках Дитячої книжкової виставки в Болоньї. У 2018 році отримала відзнаку премії «Найкращий книжковий дизайн» на «Книжковому Арсеналі» за оформлення книжки «Сила дівчат».

Як правило, працює з аквареллю. Серед захоплень – виготовлення сережок із керамопластику.

Має власний сайт.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: