АРТБУКС / ARTBOOKS | Видавництва


Світла, затишна та гостинна книгарня «Artbooks» відкрилася в Києві восени 2015 року. Магазин став втіленням мрії енергійної матусі з Мінська, а наразі головної «книжкової феї» «Artbooks» Ганни Похлебаєвої.

«Artbooks» – простір краси та затишку, культурний майданчик для дітей та дорослих закоханих у книжки. Те, що починалося, як інтернет-магазин вишуканих книжок про мистецтво, моду та дизайн, згодом стало осередком найкращої дитячої літератури та від 2016-го – ще й видавництвом. Тут цінують красиві книжки та збирають колекцію найкращих зарубіжних видань для дітей. В «Artbooks» на вас завжди чекає привітна атмосфера, гарна музика та усміхнені книжкові феї.

В асортименті книгарні представлено книжки для дітей будь-якого віку. Тут є художні, пізнавальні, розвивальні книжки для малечі українською, російською, англійською та французькою мовами, розмальовки, ігри, пазли. Окремий стенд присвячено книжкам видавництва «Artbooks», серед яких класичні вімельбухи «Авто», «Зоопарк», «Велика книга звуків» та безперечний хіт «Жива книжка» від геніального французького фантазера Ерве Тюле.

«Artbooks» – не просто книгарня в центрі міста. Це співдружність батьків та дітей, які люблять читати. Тут можна не лише придбати якісну та цікаву літературу, а й відвідувати уроки живопису, майстер-класи, інтерактивні вистави та благодійні читання з чаюванням. Замість вхідного квитка слухачів просять приносити вже прочитані книжки, які потім передають пацієнтам дитячих лікарень.

Artbooks1

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 32-Б (вхід з вул. Прорізної).

Графік роботи: Пн. – Нд., від 11:00 до 19:00.

Сайт: artbooks.com.ua.

Сторінки в соцмережах: FacebookInstagram.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: