БараБука бажає веселих свят!


Команда проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги» дякує книгодрузякам за ще один рік разом. У 2018-му ми не лише читали, рецензували (загалом встигли оглянути понад 200 видань!) й популяризували дитячі й підліткові книжки, а й заснували одразу кілька нових напрямів.

Видавничий. Ми допомагаємо видавцям створювати ще більше нових класних книжок як Літературна агенція «BaraBooka». Спільно з видавництвом «Книгаренька» ми видали книжку Надьожної «Зуб» і працюємо над новими проектами.

Освітній. Ми провели два воркшопи «Наука БараБуки» для авторів і редакторів дитячих видань. Ми віримо, що критика покликана не лише вказувати на проблемні моменти в текстах, але й допомагати творцям дитячих книжок виправляти помилки на старті.

Спеціально для вчителів ми впродовж року збирали успішні досвіди залучення до читання. Ознайомитися з ними можна за тегом #НовеЧитання.

Уже другий рік юні книгодрузяки вчаться писати у творчому гуртку «Написатор», який веде письменниця Галина Ткачук. Цього року їхні «Легенди Музею Шевченка» можна побачити на виставці в Національному музеї Тараса Шевченка.

Бібліотечний. Спільно з НЦ «Мала академія наук України» та «Мистецьким Арсеналом» БараБука відкрила «Дитячу бібліотеку Арсеналу Ідей». Приходьте пізнавати найкращі книжки у грі!

Експертний. Уже вп’яте ми оголосили список найкращих родинних видань року «Топ БараБука».

Ми допомогли з’явитися на світ кільком десяткам дитячих і підліткових книжок, серед них – серії «Слухай серцем» і «Читальня» видавництва «Ранок».

Крім того, як експертки з дитячого читання, редакторки Простору Української Дитячої Книги брали участь у формуванні списку закупівель для публічних бібліотек, дитячих і підліткових літературних школах, конкурсах, програмах і фестивалях, що популяризують дитячі книжки.

Щомісяця ми зустрічалися з дітьми у школах та бібліотеках, розповідаючи про найкращі книжки українських авторів і авторок.

Команда БараБуки – це керівниця проекту Тетяна Стус, головна редакторка Анна Третяк, редакторка сайту Ольга Купріян, івент-менеджерки Галина Ткачук і Анастасія Музиченко, провідниця бібліо-простору Марія Артеменко, а також величезний колектив наших авторів/ок і читачів/ок.

Дякуємо вам за цей рік!

У наступному році придумаємо разом щось іще крутіше!

Ваші барабуки.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар