БараБука і книгарня «Є» презентують «Принцесу-кухарку»


Книгарня «Є» та портал «BaraBooka. Простір української дитячої книги» запрошують юних читачів і читачок на творчу зустріч із авторкою дотепної історії «Принцеса-кухарка» Віолеттою Борігард.

Дорослі, а чи замислювались ви, якою має бути сучасна розмальовка для дітей? Чи можливо не обмежувати творчість дитини контурами й стандартами, а розвивати креативність, вчити думати й бути співавтором? Переконайтеся в цьому вже цієї суботи! Художниця Віолетта Борігард розкаже й покаже, як виникала малювальна історія про сміливу принцесу Нісоль, і будьте певні, неодмінно надихне малечу до створення власних неповторних історій.

«Це історія, в якій ти береш участь, – каже Віолетта Борігард. – У ній лишається багато власної праці, у ній – спільна фантазія. І не обов’язково її зберігати! Але можна домальовувати ще і ще, потім, через рік. Дитина є співавтором і співучасником головної героїні. Я спеціально робила найпростіші лінії, небагато деталей. Так художник не демонструє дитині – ось як потрібно намалювати, він просто пропонує привід для малюнку. У дитинстві саме ці ідеальні малюнки й добивали мене. Коли ти своїм невмілим олівцем щось малюєш і вилізаєш за контур, здається, наче картинку зіпсовано».

Barabooka_E_принцеса-кухарка

За сюжетом маленька принцеса Нісоль узялася за геть не «принцесячі» справи. Якось вона випадково потрапила на королівську кухню, де все було не до ладу: то банан не чиститься, то вогонь у печі погасне, а то й зграя голодних котів нападе. А тут ще й головний кухар Тілі-Тісто десь подівся! Отак Нісоль і доводиться рятувати королівський обід, на який запрошено багато поважних гостей.

Разом із Віолеттою Борігард ми теж візьмемося до неналежної для книгарні справи – приготування велетенської багатокомпонентної різнокольорової піци!

Книгарня «Є»,
вул. Лисенка, 3.
12 грудня
Початок о 12:00

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар