БараБука на фестивалі «Книжкова країна»


Уже цього тижня в Києві відбудеться фестиваль «Книжкова країна». Координаторкою дитячої програми фестивалю стала заводійка книгоподій БараБуки, письменниця Настя Музиченко. Настя розповіла, які заходи точно варто відвідати цього тижня. Поки ви вибираєте, які події відвідати, ми нагадуємо, щоб не забули вписати у планувальники події БараБуки.

Це виставка книжок, які ввійшли до коротких списку Топу БараБуки за останні роки. Для цього ми залучили майже 30 видавництв, які надали свої книжки. З книжками можна буде ознайомитися протягом фестивалю у павільйоні №2, а після фестивалю БараБука разом із організаторами передадуть видання в дитячу лікарню «Охматдит» та «Місто добра» в Чернівцях.

А в суботу, 27 квітня, о 14:00 автори цих книжок зберуться в павільйоні №2, щоб познайомитися зі своїми читачами й читачками. «#ЖивіПисьменники Книжкової країни» – це побачення з сучасними дитячими письменниками і письменницями, які розкажуть про свої творчі ідеї, книжкові новинки та інші секрети професії. На вас чекає живе спілкування й цікавий інтерактив за мотивами сучасних українських книжок.

«Книжкові фестивалі – це не лише про презентацію книговидавничого сектору й промоцію сучасної літератури, це про унікальну можливість краще пізнати свого читача, його смаки, настрої, вподобання. При чому схема працює в обидва боки – на заходах читачі так само можуть ближче познайомитися з улюбленими авторами й авторками, – ділиться організаторка подій БараБуки, письменниця Марія Артеменко. – Тож для “Книжкової країни” ми придумали особливе “побачення” з живими письменникам. Замість звичайних читань очікуйте на справжню письменницьку естафету. Разом із маленькими книгодрузяками ми випробовуватимемо фантазію й рівень сміху дитлітівців, аби зрештою скласти власну історію Книжкової країни та її мешканців. Буде по-пригодницьки вигадливо й по-вигадницьки пригодливо! Заплуталися? Тоді приходьте, щоби з усім цим розібратися».

«Книжкова країна» пройде 25–28 квітня на ВДНГ. Вхід – вільний.

Чільне фото: Дмитро Неволя.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар