БараБука на фестивалі «Мир у дитячих долонях»


23–28 вересня в Мистецькому Арсеналі відбудеться Перший дитячий фестиваль «Мир у дитячих долонях», що поєднає мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля. БараБука активно долучилася до творення фестивальної програми, тож запрошуємо вас із малими читачами завітати в гості до песика-читаки.

226 вересня о 12:00
Фантастичні подорожі з Лесею Ворониною

Невичерпна фантазія та гумор чекає гостей Мистецького Арсеналу на зустрічі з письменницею Лесею Ворониною. БараБука запрошує всіх малят познайомитися зі слоном на ім’я Ґудзик та Вогняною Квіткою. Аби знайомство відбулося якнайкраще, малята зможуть власноруч зліпити собі Слоника, а навчить це правильно робити художниця Катерина Штанко. Ця майстриня не лише малює дивовижних персонажів, а віднедавна також пише книжки. Тож будьте готові до сюрпризів 😉

А про книжки і творчий тандем Лесі Ворониної та Катерини Штанко розповість БараБука.

327 вересня о 15:30
Дерев’яна розмальовка з Євгенією Миронюк

Дивина та й годі! Художниця, яка намалювала милих кошенят для новенької книжки «Біла, Синя та інші», навчить дітлахів красиво розмальовувати цуценят. Усім гостям Мистецького Арсеналу БараБука вперше презентує свою дерев’яну хатку. Домівка песика-читаки щойно побудована й досі без прикрас, тож ми запросили розмалювати хатинку БараБуки художницю Євгенію Миронюк. Дітки зможуть залишити на хатці відбитки своїх лапок, а ще розмалювати маленьких дерев’яних барабучок.

А в новорозфарбованій хатинці можна буде весело пофотографуватися!

127 вересня о 17:00
Гастролі Малюцького теARTу з Тетяною Щербаченко

До Мистецького Арсеналу завітає письменниця Тетяна Щербаченко зі своєю новою книжечкою «Біла, Синя та інші». Присутні малята стануть акторами в інтерактивній виставі-імпровізації. У ролях: Кольорові Киці, Цар Птахів, глядачі, освітлювачі, асистенти звукорежисера – діти 4–7 років; суфлери, гримери, костюмери, глядачі – батьки. Перед виступом діти навчаться робити справжні театральні маски. Допоможе їм у цьому художниця Євгенія Миронюк, яка створила візуальні образи Білої, Синьої, Чорної та інших котячих. Усі актори отримають подарунки від Чорної Киці – плетені тепленькі шалики миру.

Прем’єра вистави вже відбулась у Львові, а тепер БараБука збирає глядачів і акторів для київської вистави. Вдалого театрального сезону, гав!

428 вересня о 12:00
Кулінарні читання із Зіркою Мензатюк

Скільки ви знаєте різновидів вареників? А борщ варити вмієте? Голубця закрутите? Млинці напечете? Всі ці та інші українські страви майстерно готує письменниця Зірка Мензатюк. Та не просто готує, а ще й ділиться рецептами і примовлянками й історіями, які перетворять буденні страви на казкові та смачні. Тож приходьте читати разом із письменницею книжку «Зварю тобі борщику», а як прочитаєте, БараБука навчить усіх готувати хатку з млинців, тож голодними ніхто не піде.

ВАРТІСТЬ ВХІДНИХ КВИТКІВ:
єдиний квиток – 20 грн.; для дітей віком до 6 років – вхід безплатний.

Діти вимушених переселенців зі Сходу, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, а також малозахищені верстви населення мають безкоштовний вхід на проект за умови акредитації через e-mail: expo@artarsenal.gov.ua або за тел.: +38 044 288 51 22.

Місце зустрічі: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 12.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар