БараБука на ГОГОЛЬFESTі


20–21 вересня БараБука запрошує маленьких читачів на фестиваль «ГОГОЛЬFEST». Ви познайомитеся з Кольоровими Кицями, пограєтеся в мовні ігри, а також – увага! – побешкетуєте (тільки це між нами 😉 під ананасовими дощами й потиснете велику БараБучину лапу. Ми підготували для вас прецікаву гру зі світлом і звуками, приходьте!

20 вересня (субота) о 14:00 малі читачі та їхні батьки дізнаються про книжки-білінгви. Запрошуємо дітлахів віком 3–6 років вивчати мови, граючи в «Меморі» (Memory)

Талановитими народжуються чи стають? Що є визначальним – гени батьків чи середовище, в якому виховується дитина? Японський музикант і педагог Сініті Сузукі стверджував, що талант виховується у сприятливому середовищі та завдяки щоденному активному тренуванню. До того ж починати виховувати смак до мистецтва та мов майстер радив мало не з самого народження, коли дитяче сприйняття є особливо чутливим.

Розвинути пам’ять та асоціативне мислення можна граючи у просту, але дуже веселу гру «Меморі» (Memory). Крім того, під час гри діти зможуть вивчити нові англійські слова. Вони також спробують ставити й відповідати на непрості запитання разом завдяки новій книжці-білінгві «Скільки?»/How many? («Братське», 2014).

Майстер-клас проведуть автори проекту «Крок уперед: Глобалізуємось разом із українсько-англійськими книжками-картинками» – Оксана ЛущевськаВалентина Вздульська, Юлія Березенко.

gf

У цей самий день о 15:00 Тетяна Щербаченко побавиться з дітками від 4 до 7 років у «Малюцький теАRТ»

Знайомі кожному малюку звірята – Киці – бувають не тільки білими, чорними чи смугастими, а ще й синіми та зеленими. А ще вони літають, плетуть барвисті шалики й мріють про вірну дружбу. Як таке буває? Завітайте зі своїми непосидючками на театралізоване читання нової дитячої книжки письменниці Тетяни Щербаченко «Біла, Синя та інші» (Видавництво Старого Лева). Інтерактивна вистава-імпровізація подарує малятам несподіваний досвід ігрової взаємодії в динамічному просторі. У ролях: Кольорові Киці, Цар Птахів, глядачі, освітлювачі, асистенти звукорежисера – діти 4–7 років; суфлери, гримери, костюмери, глядачі – батьки.

Кожен маленький учасник вистави отримає подарунок від Чорної Киці.

У неділю 21 вересня о 14:00 із неба впадуть… «Ананасові дощі»! У цей день можна скільки і як завгодно шуміти, і вам за це нічого не буде!

На дітлахів 4–10 років чекає інтерактивне читання віршів Олесі Мамчич із додаванням звуків. Наприклад, під час читання тексту «В ліс метелики летіли» дозволено голосно-голосно шелестіти серветками, мов крилами метелика. На слова «А на нас упав ананас» можна «впустити» щось важезне на підлогу, голосно тупнути ногами або підстрибнути, а на рядок «Ой лихо лихо летить джемиха» – гудіти, як справжній джміль чи навіть паровоз!

Презентація та майстер-клас відбудуться в дитячому просторі «Аудиторіум».

hf

karta

Вхід за умовами фестивалю. У вихідні дні вартість квитка для дорослих – 30 грн, для дітей до 14 років вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар