БараБука на «Книжковому Арсеналі»


Агов, друзі! БараБука запрошує вас усіх, і дорослих, і малих, і професійну спільноту й читачів-любителів дитячої літератури на заходи порталу «BaraBooka. Простір української дитячої книги» під час «Книжкового Арсеналу», що відбудеться в Києві 9–13 квітня.

Адреса: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська,12.

Вхід за умовами «Книжкового Арсеналу». Зареєструватися на безоплатний вхід можна тут.

У будні з 11.00 до 14.00 – вхід безкоштовний.
Для дітей вхід безкоштовний.

11

9 квітня (середа) о 17:00 чекаємо вас на зустрічі-презентації порталу «BaraBooka. Простір української дитячої книги». Що, навіщо й для кого в цьому Просторі, які його цілі, хто його експерти та рецензенти, як долучатися до Простору – розкажуть учасники презентації, експерти, автори й «герої» сайту barabooka.com.ua. Модеруватиме розмову головний редактор «БараБуки», письменниця і дослідниця дитячої літератури Тетяна Щербаченко.

 

22

А 13 квітня (неділя) о 14:00 БараБука святкуватиме свій День народження! Запрошуємо малих читачів разом із батьками, обіцяємо кульки, сюрпризи й розваги! У цей день ми разом із малюками зробимо БараБуці особливий подарунок – усі разом напишемо та проілюструємо книжку. Допомагатимуть у цьому заводій книгоподій БараБуки, дітознавець Анастасія Музиченко, авторка дитячих книжок, головний редактор порталу, багатодітна мама Тетяна Щербаченко і права лапа БараБуки Ольга Купріян, дитячі письменники, ілюстратори та видавці.

Уся Дитяча програма «Книжкового Арсеналу»

Print Form
Подiлитись: