БараБука на освітньому фестивалі «Арсенал Ідей»


28 і 29 травня Простір української дитячої книги «БараБука» запрошує відвідати перший Інтерактивний освітній фестиваль «Арсенал Ідей».

28 травня о 14:00 запрошуємо на круглий стіл-презентацію проекту «Вся Україна читає дітям». Поговоримо про європейський досвід промоції читання серед дітей та батьків (рух «Вся Європа читає дітям»), а також – про перспективи міжнародної культурної взаємодії в такій «непопулярній» темі як дитяча книжка.

За участю президента Центру, доцента кафедри іноземних мов Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» Уляни Баран, а також експертів «Рейтингу критика» – головного редактора «БараБуки» Тетяни Щербаченко та редакторки й співзасновниці сайту «Букмоль» Міри Київської.

Читайте також: Що читати сучасним дітям і підліткам: рекомендовані читацькі списки

28 травня о 15:00 шукатимемо відповіді на запитання, яких книжок бракує молоді й де знайти компетентних авторів.

«Про що і чому соромляться говорити дорослі?»: дискусійний огляд сучасних українських книжок для підлітків – для батьків, бібліотекарів, педагогів, видавців.

Модеруватимуть Тетяна Щербаченко та Володимир Арєнєв.

Гості: Наталія Куликова, психолог, психотерапевт; письменниця, лауреатка премії «Джури», експерт з дитячої літератури Наталя Марченко; редакторка сайту «Казкарка», співзасновниця «Рейтингу критика», письменниця Валентина Вздульська, письменниця Анна Гончаренко.

29 травня о 13:00 відбудеться воркшоп «Поетичний Арт-бук власноруч» – для молодших та старших підлітків, які мають хист до віршування. Це чудова нагода отримати фахові редакторські оцінки й поради від відомого письменника Івана Андрусяка, і під керівництвом дизайнера Анни Третяк оформити власну збірку поезій за найсучаснішим напрямком – «артбук». Учасники повинні мати з собою роздруківки власних творів.

Дивіться також повну програму Літературного простору.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар