БараБука в Азбуковому Королівстві Магів і Янголів – 2017


12 – 14 жовтня VІІІ Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» запрошує юних читак на затишні посиденьки на горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври, у Музей книги та друкарства України.

БараБука прокрадеться на фестивальне горище 13 жовтня, у п’ятницю! Цей день «Азбукового Королівства» відбудеться під моторошним гаслом «Скелет у шафі на горищі».

Усіх-усіх книгодрузяк, кого так просто не злякати, чекаємо на таких подіях.

13 жовтня (п’ятниця)

Читаріум_Пташина-колискова-(2)

Зал 3 – 11:00 – 12:00 – Інтерактивне читання для малюків (дошкільнят) книжок-картонок Оксани Лущевської «Пташина колискова», «Із равликом на прогулянці», «Пливуть кораблі» (видавництво «Читаріум»).

_ойра

Зал 4 – 12:00 – 13:00 – «Де Ойра?» (видавництво «Віват»). Читання-гра для мам та дітей від Тані Стус.

2

Зал 4 – 13:00 – 14:00 – Дитяча «Читальня». Презентація дбайливої серії книжок для першого самостійного читання від видавництва «Ранок». (Автори книжок серії – Таня Стус, Галина Ткачук, Олеся Мамчич, Лариса Денисенко, Аня Хромова, Оксана Лущевська, Сергій Лоскот та інші).

розділювач

Вхід на події – за умовами фестивалю.

Повну програму шукайте на сторінці фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів» у Facebook.

Музей книги та друкарства України розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар