«Барвінок»


Щомісячний літературно-художній і загальноосвітній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Видається українською мовою.

Журнал «Барвінок» – найстарше українське дитяче періодичне видання, перші його номери вийшли ще на початку 1928 року, щоправда, під назвою «Жовтеня». Був час, коли журнал виходив російською мовою. Останні двадцять років «Барвінок» дотримується свого визначеного стилю.

Виходить на 32 сторінках. Пропонує читачам різноманітні рубрики, серед яких «Хто? Що? Як? Де? Коли? й Чому?», «Календарик Нагадайлик», «Ми любимо читати!», «Наш скарб – рідна мова», «Балакучий Мотя», «Секретні файли про тебе», «Торбинка дядечка Запитайлика», «Книга золотих казок» та інші. Безперечною перевагою журналу є саме авторські рубрики, які ведуть дитяча письменниця Леся Мовчун, авторка і ведуча Національної радіокомпанії України Наталя Ступакова, дитячий письменник Володимир Верховень. Сторінки у їхньому виконанні завжди приносять щось нове, цікаве та пізнавальне. Із усього сучасного розмаїття художніх творів для дітей «Барвінок» уже досить тривалий час безперервно друкує оповідки Галини Малик про вуйка Йойа. Іще один розворот відведено для казок народів світу. Інші рубрики, на жаль, містять інформацію, яка у великій кількості є і в Інтернеті.

Малюють для «Барвінка» Наталя Анікіна, Катерина Шалварова. Проте неграмотний дизайн та використання неякісних фото псують усе враження від художнього оформлення часопису.

На сторінках журналу редакційна колегія не боїться торкатися тем алкоголізму, паління серед дітей. Хоча дехто може сказати, що такі питання слід обговорювати менш повчально, без залякування і дещо завуальовано.

Головний герой журналу – хлопчик Барвінок – постійно вітає з днем народження своїх передплатників, є Президентом Барвінкової республіки, веде власну фан-зону для читачів.

 Вартість передплати на 1 місяць – 9,43 грн

 Сайт: barvinok.info

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: